image1 image2 image3 image4

Turnir članskih ekip področja ZKSP

1. UVOD

Na turnir se je prijavilo 8 ekip, in sicer: KD Postojna, KK Plama Pur Ilirska Bistrica KK Mesarija Prunk Sežana, KK MARC Ajdovščina, KK Pivka, KK Cerknica, KK Tolmin ter KD Nova Gorica mladi.

2. SKUPINE

Ekipe smo razdelili v dve skupini po štiri upoštevajoč lansko razvrstitev ekip v tekmovanju državnega prvenstva pod okriljem Košarkarske zveze Slovenije.

Skupina A

Plama pur Ilirska Bistrica

Ajdovščina

Pivka

Tolmin

Skupina B

Postojna

Mesarija Prunk Sežana

Cerknica

Nova Gorica Mladi

3. POTEK TEKMOVANJA

Tekmovanje bo potekalo po enokrožnem sistem znotraj skupine (trije tekmovalni dnevi), zadnji dan pa bodo ekipe igrale tekme za razvrstitev, in sicer po sistemu: A1 – B1 (za 1. mesto), A2 – B2 (za 3. mesto), A3 – C3 (za 5. mesto) in A4 – B4 (za 7. mesto).

Tekme se bodo odvijale na OŠ Draga Bajca v Vipavi in njeni podružnici v Podnanosu.

4. RAZPORED TEKEM

SKUPINA »A«

petek, 27.9.2013 – OŠ Vipava

ura

ekipa A

ekipa B

18.00

PIVKA

AJDOVŠČINA

20.00

PLAMA PUR

TOLMIN

nedelja, 29.9.2013 – OŠ Podnanos 

ura

ekipa A

ekipa B

16.00

TOLMIN

AJDOVŠČINA

18.00

PIVKA

PLAMA PUR

 

sreda, 2.10.2013 – OŠ Šturje, Ajdovščina

ura

ekipa A

ekipa B

 

AJDOVŠČINA

PLAMA PUR


Opomba: zaradi odhoda ekipe MARC Ajdovščina na priprave v petek, 4.10. in zaradi velikega zanimanja za udeležbo, smo se z obema ekipama dogovorili, da se tekma izjemoma odigra med tednom, uro pa bo predstavnik ekipe Ajdovščine sporočil naknadno, a pravočasno.

petek, 4.10.2013 – OŠ Podnanos

ura

ekipa A

ekipa B

18.00

PIVKA

TOLMIN

 

 

SKUPINA »B«

petek, 27.9.2013 – OŠ Podnanos

ura

ekipa A

ekipa B

18.00

SEŽANA

NOVA GORICA

20.00

CERKNICA

POSTOJNA

nedelja, 29.9.2013 – OŠ Vipava

ura

ekipa A

ekipa B

16.00

NOVA GORICA

POSTOJNA

18.00

SEŽANA

CERKNICA

petek, 4.10.2013 – OŠ Vipava

ura

ekipa A

ekipa B

18.00

POSTOJNA

SEŽANA

20.00

NOVA GORICA

CERKNICA

TEKME ZA RAZVRSTITEV

Opomba: zaradi odsotnosti ekipe MARC Ajdovščina (priprave), se bo njihova tekma za razvrstitev odigrala v sredo, 9.10.2013 na OŠ Šturje – uro bo predstavnik KK Ajdovščina sporočil naknadno, a pravočasno.

sobota, 5.10.2013 – OŠ PODNANOS

ura

ekipa A

ekipa B

18.00

A3

B3

sobota, 5.10.2013 – OŠ VIPAVA

ura

ekipa A

ekipa B

18.00

A2

B2

20.00

A1

B1

sreda, 9.10.2013

ura

ekipa A

ekipa B

 

AJDOVŠČINA

 


Opomba: natančen razpored ekip za soboto, 5.10.2013 bo znan v petek takoj po zadnji tekmi. Urnik tekem bo ekipam predstavnik ZKSP posredoval po SMS sporočilu.

© 2021  ZKSP - Združenje košarkarskih sodnikov Primorske

Izdelava spletne strani: Klemen Novak